Film haberi :

Sotto Falso Nome Erotik Filmini Full İzle - Sotto Falso Nome +18 İzleSotto Falso Nome - Türkçe Altyazı - +18

IMDb:6.6
Tür :
Erotik - Dram - Gerilim

Gösterim Tarihi : 26 Kasım 2004
Yönetmen : Roberto Andò
Senaryo : Salvatore Marcarelli , Roberto Andò
Görüntü Yönetmeni : Maurizio Calvesi
Müzik : Ludovico Einaudi erotik izle
Yapım : 2004, İtalya / İsviçre , 102 dk.
OyuncularDaniel Auteuil (Daniel) , Anna Mouglalis (Milla) , Greta Scacchi (Nicoletta) , Giorgio Lupano (Fabrizio) , Michael Lonsdale (David Ginsberg)

Takma adlarla çok satan romanlara imzasını atan yazar Daniel Boltanski, güzel karısı Nicoletta ve evlilik hazırlığındaki üvey oğlu Fabrizio ile Cenevre yakınlarındaki bir gölevinde sakin bir hayat yaşamaktadır.
Üvey oğlunun düğünü için tekneyle Capri’ye giden Daniel, yolda çok güzel ve çekici genç bir kadın olan Mila ile tanışır ve geceyi onunla geçirir. Ertesi gün ise Daniel’i bir sürpriz beklemektedir. Oğlunun düğün merasiminde gelinin Mila olduğunu öğrenecektir. Fakat buna rağmen Mila onda bir tutku haline gelir.
Bir gün Daniel’e gönderilen şantaj mektubu, adamın yaşamakta olduğu çifte yaşantının ve cinsel saplantılarının hayatını ne kadar olumsuz etkileri olduğunu gözler önüne serer.

Sotto Falso Nome Erotik filmini full izle,Sotto Falso Nome Erotik filmini bedava izle,Sotto Falso Nome Erotik filmini online izle,Sotto Falso Nome Erotik filmini seyret,erotik filmleri izle,erotik videolar izle 
 


 

Share this article :

+ yorum + 1 yorum

19 Aralık 2011 14:24

çalişmiyor .S

Yorum Gönder

Dikkat! Yorum yazamıyorsanız bilgi aşağıda.

- Eğer google üyesi değilseniz. Adı/Url seçeneğini seçiniz.
- Adı/Url seçeneğini girdikten sonra yorumunuzu yapabilirsiniz.
- Lütfen size yakışır yorumlar görelim.